Proprietar vand teren 13 Septembrie 1000mp langa Hotel Marriott

Proprietar vand teren 13 Septembrie 1000mp langa Hotel Marriott Proprietar vand teren 13 Septembrie 1000mp langa Hotel Marriott Proprietar vand teren 13 Septembrie 1000mp langa Hotel Marriott Proprietar vand teren 13 Septembrie 1000mp langa Hotel Marriott Proprietar vand teren 13 Septembrie 1000mp langa Hotel Marriott
Tip proprietate: Teren intravilan
. Suprafața utilă: 1.000 mp
Etaje imobil: 0
Disponibil din data:
Anul construirii: 0

Exclus agentii imobiliare!! Particular vand teren 13 Septembrie zona Hotel Marriott. Proprietatea se afla in spatele magazinului Megaimage de pe B- dul 13 Septembrie langa Senat (Casa Poporului), in fata hotelului Mariott. Suprafata curtii: 1000mp. deschidere 17 ml. Pe aceasta suprafata se afla trei case din care: cea de la strada , in suprafata de 120mp este nereconditionata si demolabila; cea din mijloc in suprafata de 110mp este reconditionata total in 1997 si este locuita ; iar cea din spatele proprietatii are o suprafata de 150mp , construiti pe doua nivele plus pivnita. si este reconditionata total in 2010, fiind deasemeni locuita. Toate aceste trei case , garajul si terenul de 980mp sunt o singura proprietate.

Etichete:

Autentificare

Înregistrare

Telefon Utilizator

Resetează parola

Te rog introdu numele tău de utilizator sau adresa de email, vei primi o legătură prin email pentru a crea o parolă nouă.